Kartoni Box prerja përbetuar-MTC03 - China Ningbo Ruking elektrike
中文

Kartoni Box Prerje përbetuar-MTC03

Përshkrim i shkurtër:

Features; 1. Të përshtatshme për grumbull të vogël të prodhimit kuti kartoni dhe korrigjim bocash, prerja e një shumëllojshmëri të kartoni valëzuar, kartoni, bordi PVC, plotësisht të përmbushur nevojat tuaja. 2. Prezantoni 64-aks sistemit të kontrollit të integruar evropian. 3. grumbull i vogël i kartona kartoni, nuk ka nevojë për të vdekur, të ndryshojë në çdo kohë. 4. Industria Funksioni transmetimit WIFI pari, për të arritur transmetimit pa tel. 5. motor importuar ndihmës dhe kontrollues ndihmës për të siguruar saktësinë e prerjes. 6. Një numër i kokës mjet i zë vendin, për Achi ...


 • FOB Çmimi: US $10000-30000 / Piece
 • Furnizimi Aftësia: 50 Piece/Pieces per Month
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Features;
  1. Të përshtatshme për grumbull të vogël të prodhimit kuti kartoni dhe korrigjim bocash, prerja e një shumëllojshmëri të kartoni valëzuar, kartoni, bordi PVC, plotësisht të përmbushur nevojat tuaja.
  2. Prezantoni 64-aks sistemit të kontrollit të integruar evropian.
  3. grumbull i vogël i kartona kartoni, nuk ka nevojë për të vdekur, të ndryshojë në çdo kohë.
  4. Industria Funksioni transmetimit WIFI pari, për të arritur transmetimit pa tel.
  5. motor importuar ndihmës dhe kontrollues ndihmës për të siguruar saktësinë e prerjes.
  6. Një numër i kokës mjet i zë vendin, për të arritur çdo ndeshje me mjet.
  7. Large 7-inch touch ekran, për të arritur njeri-ajër, duke ju lejuar për të vepruar arbitrare.

  RJMTC03 teknike Parametrat
  model RJMTC03-1310 RJMTC03-1815 RJMTC03-2516
  Prerje Zona efektive 1300MM * 1000mm 1800mm * 1500mm 2500mm * 1600mm
  Dimensioni i përgjithshëm (mm) 2300 * 1400 * 1000 2800 * 2000 * 1000 3500 * 2100 * 1000
  Prona operacion Punojnë me kompjuter sinkrone për transmetimin e të dhënave të shpejtë, multi-faqe skedar në një kohë
  prerje Materiale Bordi corrugated, bordi plastike corrugated, gri trasha kartoni fletë PVC, bordi shkumë, bordi EVA, bordi KT, fletë ngjitëse, copë litari, lëkure
  Standard Tools blade lekundese, timon Creasing, stilolaps, pozicionin e kursorit
  operacion Drag Blade, Kiss-prerë, shkurtuar Foam, V-prerë (45 °, 30 °, 15 °, 0 ° për opsion), mjet bluarje, thikë rrethore
  prerje Trashësia ≤45mm (sipas materialeve të ndryshme)
  Max.Cutting Speed 1200mm / s
  Fixing Metoda vakum thithje
  precision Përsëriteni ≤0.01mm
  Rezoluta Software 0.025,0.01,0.1
  Interface port Ethernet / WIFI wireless
  Memory Buffer 2G, transmetimit të shpejtë për multi-faqe fotografi të madhe
  Komanda Mode HP-GL / GP-GL
  format Compatible AI, Auto CAD, coraldraw etj
  Paneli i kontrollit 7inch ekran me ngjyra me prekje
  Driving Sistemit Digital Servo motor, hekurudhor Drejt
  Voltage / Fuqia AC380V ± 10%, 50Hz
  fitil 6A / 30A

  Company Core Philosophy                                                                                                                                                                                                              

  A pioneer enterprise holding the innovative idea,creat the maximum value for our client,always striving for being top leader,and forging a local brand Global Famous .
  With spirit of humanism and science,we try to create a stage for every employee’s dream.
  Accumulation of power of integrity and Love,take more social responsibility to make own contribution for improvement of national industrialization.

  Detail Product                                                                                                                                                                                                                                           

  产品墙

  Payment & Delivery                                                                                                                                                                                                                              

  Payment Terms: 50% for deposit, 50% before shipment.(TT,Paypal L/C )
  Package Details: Wooden box
  Delivery: 25-40 days after order confirmation .

  交货图

  Factory Equipment                                                                                                                                                                                                                                

  场地图

  Certificate                                                                                                                                                                                                                                                     

  证书墙

  Our Service                                                                                                                                                                                                                                            

  服务流程

  Your inquiry will be promptly replied in 12 hours time.
  Price can be negotiated if the order quantity is large.
  The supplier will deliver the goods within 25 natural days after receiving the advance payment.

  FAQ                                                                                                                                                                                                                                                             

  A.Customer:Do you have an option to send someone over to install the machine and complete training? Or do you know of a local technician you can recommend?
  Ruk: Yes ,we take RUK technicial to your side install machine and training several days .

  A.Customer :we need to confirm the machine is compatible with of Gerber system
  Ruk:About our machine compatible all could be compatible because we could derive to DXF and PLT file .

  A.Customer: if customer wants to some sampling, how it will be possible.
  Ruk: Yes you could send us material and we will cutting and test .


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !