Double Head-Auto Prerje System-RJMDC - China Ningbo Ruking elektrike
中文

Double Head-Auto Prerje System-RJMDC

Përshkrim i shkurtër:

ushqyerit automatike dy-copë lodra prej pelushi, këpucë pambuku karakteristika të prerjes makine: ushqyerit automatike, Typesetting automatike, numërimit automatike dhe funksionet e tjera, prerje të qetë pa blic, mbyllur automatike, asnjë deformim, fotografia mund të modifikohet dhe output nëpërmjet kompjuterit, nuk ka nevojë të thikë Mold; të saktë, të shpejtë, operacion i thjeshtë, materiale efikase, stil i ri, një shkallë të lartë të automatizimit (1) të ushqyerit automatike dhe të ushqyerit funksioni (2) automatik funksion inteligjente radhim (3 ...


 • FOB Çmimi: US $10000-30000 / Piece
 • Furnizimi Aftësia: 50 Piece/Pieces per Month
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ushqyerit automatike dy-copë lodra prej pelushi, këpucë pambuku karakteristika të prerjes makine: ushqyerit automatike, Typesetting automatike, numërimit automatike dhe funksionet e tjera, prerje të qetë pa blic, mbyllur automatike, asnjë deformim, fotografia mund të modifikohet dhe output nëpërmjet kompjuterit, nuk ka nevojë të thikë Mold; të saktë, të shpejtë, operacion i thjeshtë, materiale efikase, stil i ri, një shkallë të lartë të automatizimit
  (1) të ushqyerit automatik dhe funksion të ushqyerit
  (2) automatik funksion inteligjente radhim
  (3) paraqitjen e gjatë të prerjes së vazhdueshme të ushqyerit
  (4) simetri dykrenore funksioni pasqyrë
  (5) gjatë multi-funksion
  (6) funksioni automatik numërimit

  RJMDC teknike Parametrat
  model RJMDC-1018
  zona efektive prerja 1000 * 1800mm
  fuqia Pump 3KW
  pronat operacion Mund të jetë e lidhur me ndonjë CAD software, dizajn kompjuter ndihmuar    dhe prerja në të njëjtën kohë, rrip ushqyerit mekanizëm
  materiale prerje Komponimi sfungjer, pëlhurë pelushi, sfungjer, PVC TPU lëkurë imitim lëkure, pëlhurë veshura, pëlhurë e thurur, pëlhurë e thurur
  mjetet standarde Wheel thikë lekundese, stilolaps, pozicioni kursori
  alternativë thikë Wheel
  Trashësia e prerjes ≤8mm
  Max. shpejtësia prerja 300-800mm / s
  Metoda Fixing vakum thithje
  precision Përsëriteni ≤0.01mm
  rezoluta Software 0.025
  Interface port Ethernet
  kujtesës Buffer transmetimit shpejtë për multi-faqe fotografi të madhe
  Mënyra Command HP-GL / GP-GL format compatible
  Paneli i kontrollit 7 inch ekran me ngjyra me prekje (English Version)
  Driving Sistemit motor Digital ndihmës, hekurudhor Drejt
  Voltage / Fuqia AC380V ± 10%, 50Hz
  fitil 6A / 30A
  temperatura e punës -10℃~45

  Company Core Philosophy                                                                                                                                                                                                                

  A pioneer enterprise holding the innovative idea,creat the maximum value for our client,always striving for being top leader,and forging a local brand Global Famous .
  With spirit of humanism and science,we try to create a stage for every employee’s dream.
  Accumulation of power of integrity and Love,take more social responsibility to make own contribution for improvement of national industrialization.

                                                                                                                                                                                                                 

  Detail Product                                                                                                                                                                                                                                            

  产品墙

  Payment & Delivery                                                                                                                                                                                                                               

  Payment Terms: 50% for deposit, 50% before shipment.(TT,Paypal L/C )
  Package Details: Wooden box
  Delivery: 25-40 days after order confirmation .

  交货图

  Factory Equipment                                                                                                                                                                                                                               

  场地图

  Certificate                                                                                                                                                                                                                                                    

  证书墙

  Our Service                                                                                                                                                                                                                                                  

  服务流程

  Your inquiry will be promptly replied in 12 hours time.
  Price can be negotiated if the order quantity is large.
  The supplier will deliver the goods within 25 natural days after receiving the advance payment.

  FAQ                                                                                                                                                                                                                                                                 

  A.Customer:Do you have an option to send someone over to install the machine and complete training? Or do you know of a local technician you can recommend?
  Ruk: Yes ,we take RUK technicial to your side install machine and training several days .

  A.Customer :we need to confirm the machine is compatible with of Gerber system
  Ruk:About our machine compatible all could be compatible because we could derive to DXF and PLT file .

  A.Customer: if customer wants to some sampling, how it will be possible.
  Ruk: Yes you could send us material and we will cutting and test .

   


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat !