中文

25 Shanghai APPPEXPO

Mori pjesë në 25 Shanghai Int'l Shpallje & Sign Teknologji & pajisjeve ekspozitë

Show Time : Mars -11th 8th, 2017  

Kabinë numër : 3H-C1659

Me Ekspozita Shanghai nisi më 8 mars në Konventën Kombëtare të Shangait dhe Qendra Ekspozita, Ruk teknologji për të treguar imazhin e markës dhe të shfaqin efikas teknologji inteligjente prerjes edhe një herë dhe të bëhet fokusi i përdoruesve industrinë e reklamës globale.

tupian1tupian2tupian3


Ora Post: Mar-06-2018
WhatsApp Online Chat !