/

Контактирајте не

NINGBO RUKING ЕЛЕКТРИЧНА ТЕХНОЛОГИЈА CO.,LTD.

Адреса

Додај во канцеларија:10F Bridger Building, бр.579 Rilizhong Road, Yinzhou District, Ningbo, China

Додај во фабрика:Бр. 68 Huisheng Road, Fenghua, град Нингбо, Кина

Лице за контакт

Џуди Чен
МОБ: +86-186 5821 1808
Email:judy@rjruk.com

Одделение за пазар

Шери чен
Тел: 86-574-28812912

Email:sherry@rjruk.com
Телефон: +86 18668288235

Оддел за по продажба

Волтон
Мобилен/Wechat/Skype:+86 13336691443

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?


WhatsApp онлајн разговор!