/

Lajme

 • Ningbo RUKING Electrical Technology Co., LTD participate in the GTE 2022 Garment Technology Expo

  Ningbo RUKING Electrical Technology Co., LTD merr pjesë në Ekspozitën e Teknologjisë së Veshjeve GTE 2022

  Tekstet: 27 maj Ekspozita e Teknologjisë së Veshjeve GTE 2022 në CAD/CAM, qepje, thurje, qëndisje, ngjyra dhe kimikate, veshje me tegela, shkrirje, lavanderi, pëlhura, fije fantastike, pajisje përfundimi, ngjyrosje, makinë për prodhimin e çantave jo të endura, printim dhe prerje Paketimi, zgjidhje softuerike në Indi Nju Delh...
  Lexo më shumë
 • The Ruk Digital Cutting system in Materials Manufacturing

  Sistemi i Prerjes Dixhitale Ruk në Prodhimin e Materialeve

  Prerja dixhitale u mundëson prodhuesve të inkorporojnë pjesë delikate dhe në formë të çuditshme të bëra nga një shumëllojshmëri materialesh në modele të avancuara të produkteve.Prerja është një proces i gjithanshëm që përdoret për të formuar materiale, të tilla si goma, tekstili, shkuma...
  Lexo më shumë
 • Ningbo Leather association visited RUK and had conference about how import digital cutting system to leather industry.

  Shoqata Ningbo Leather vizitoi RUK dhe pati një konferencë për mënyrën sesi importon sistemin e prerjes dixhitale në industrinë e lëkurës.

  Më 29 mars 2022, "shoqata Ningbo Leather" vizitoi kompaninë tonë "Ningbo RUKING Electrical Technology Co., Ltd", Vincent Lü, CEO i Ningbo RUKING Electrical Technology Co., Ltd, në emër të kompanisë sonë përshëndeti ngrohtësisht shoqatën dhe prezantoi të fundit t...
  Lexo më shumë
 • RUK in The 26th DPES Sign Expo China Guangzhou

  RUK në Ekspozitën e 26-të të Shenjave të DPES në Kinë Guangzhou

  Më 16 shkurt, ekspozita ndërkombëtare e reklamave DPES Guangzhou e shumëpritur u hap me madhështi.Si një industri e rrënjosur thellë për 10 vjet markë të nderuar nga koha, RUK me tre pamje shpërthyese.Cilësi e lartë, nivel i lartë i paraqitjes, konfigurim i lartë, do të thotë profesionist, është një sens...
  Lexo më shumë
 • RUK TECHNOLOGY will be here China(Ningbo)Trade Fair (2021)

  RUK TECHNOLOGY do të jetë këtu Kinë (Ningbo) Panairi Tregtar (2021)

  ≯RUK TECHNOLOGY do të jetë këtu Kinë(Ningbo)Panairi i Tregtisë (2021) ≯ Shumëllojshmëri personalizimi + modë që shoqëron 21-23 tetor 2021 ●Ne ju presim në 4-A03 Adresa: 181 Huizhan Dict, Yin, Huizhan City, Yin, 181 Huizhan Dict, Yin, ≯RUK TECHNOLOGY. Provinca Zhejiang (Konventa Ndërkombëtare Ningbo...
  Lexo më shumë
 • RUK History

  Historia e RUK

  2011 Viti: Kompania e markës RUK u themelua 2012 Viti: Makina prerëse e modeleve të veshjeve të serisë MC shitet mirë në të gjithë botën dhe fitoi ndërmarrjen më të mundshme të Fenghua "Fenglu Yingcai" 2013 Viti: Ningbo Relis Technology Co., Ltd ishte fou...
  Lexo më shumë
 • Technology has put high-end customization within reach

  Teknologjia ka vënë në dispozicion personalizimin e nivelit të lartë

  Me zhvillimin e shkencës dhe teknologjisë dhe përmirësimin e standardeve të jetesës së njerëzve, përdoruesit në industrinë e veshjeve karakterizohen nga personalizimi i grupeve, diversifikimi dhe individualizimi.RUK...
  Lexo më shumë
 • Meet you in CISMA

  Takohemi në CISMA

  Nga 26 deri më 29 shtator 2021, Ekspozita Ndërkombëtare e Pajisjeve të Qepjes së Kinës 2021 (CISMA2021) do të mbahet në Qendrën e Ekspozitës së Re Ndërkombëtare të Shangait.Ekspozita Ndërkombëtare e Pajisjeve të Qepjes në Kinë (CISMA) është pajisja më e madhe profesionale e qepjes në botë...
  Lexo më shumë
 • Let’s talk something about the event of EREK(Hongxing Erke )!

  Le të flasim për ngjarjen e EREK (Hongxing Erke )!

  Përmbledhje: Më 21 korrik, Hongxing Erke lëshoi ​​një deklaratë në Weibo-n e saj zyrtare për të dhuruar 50 milionë juanë në furnizime për Henan për të ndihmuar në lehtësimin e fatkeqësive, dhe ishte në kërkim të nxehtë ditën tjetër, gjë që më pas bëri që përdoruesit e internetit të nxitonin në transmetimin e drejtpërdrejtë. dhomë për “konsum të egër”...
  Lexo më shumë
 • How to stand out in the graphic industry?

  Si të dalloheni në industrinë e grafikës?

  Tani, kudo ka dyqane të mëdha dhe të vogla grafike, një dyqan i vogël nuk ka hapësirë ​​të madhe, por zë një pozicion të domosdoshëm në jetën e përditshme.Pra, si ta bëjnë veten të dalin nga turma?Së pari, më e rëndësishmja janë “idetë”. Të gjithë jemi të njohur se dyqani i grafikëve po bën më së shumti...
  Lexo më shumë
 • RUK cutting machine high speed F1-CUT new emerge

  Makina prerëse RUK me shpejtësi të lartë F1-CUT dalin të reja

  Makina e parë e shpejtë në industri Dhjetë vjet karrocë lëvizëse lineare reshjesh me levitacion F1-CUT, industria e parë vendase e serisë maglev!Ekspozita e parë vendase në Qendrën Kombëtare të Konventave dhe Ekspozitave të Shangait!Shpejtësia e prerjes si uji i rrjedhshëm ...
  Lexo më shumë
 • We Go Hybrid SinoCorrugated 2021

  We Go Hybrid SinoCorrugated 2021

  Lajme te mira!RUK do të marrë pjesë në ekspozitën e SinoCorrugated nga data 14, korrik deri në 17 korrik, ju ftojmë sinqerisht të merrni pjesë në stendën tonë, stendën No.is n5b75 Viti 2021 shënon 20 vjetorin e SinoCorrugated.SinoCorrugated, dhe shfaqja e tij e njëkohshme SinoFoldingCarton janë ...
  Lexo më shumë
 • Do you know those kittens are greasy in the packing of goods?

  A e dini se ato kotele janë të yndyrshme në paketimin e mallrave?

  Nëse doni të pyesni se ku është planeti i lumtur i ushqimit, përgjigja duhet të jetë seksioni i ushqimit të supermarketit, ku të gjitha llojet e ushqimeve të shijshme janë burimi i lumturisë sonë.Por gjëja mizore është se ndonjëherë hendeku i madh midis idealit dhe realitetit do të shembet lumturinë tonë në momentin...
  Lexo më shumë
 • RUK Celebrating 10th Anniversary

  RUK feston 10 vjetorin

  Koha kalon qetësisht, ditët e kaluara janë kthyer në kujtime dhe koha e tashme është kënaqësia më e mirë.Sot është viti i dhjetë i themelimit të kompanisë sonë.RUK TECHNOLOGY CO., LTD është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë që angazhohet në sistemin e automatizimit industrial, pajisjet dhe pjesët e ndërlidhura të këmbimit, si dhe i...
  Lexo më shumë
 • Technology upgrade! The industry’s first cardboard V cut function

  Përmirësimi i teknologjisë!Funksioni i parë i prerjes së kartonit V të industrisë

  Siç e dimë të gjithë, industria e paketimit dhe printimit të Kinës është industria më e madhe në zhvillim në industrinë vendase të shtypjes, dhe është gjithashtu një nga industritë që do të vazhdojë të zgjerohet dhe zhvillohet në të ardhmen.Në jetën tonë të përditshme, të gjitha llojet e kutive të paketimit mund të shihen kudo.
  Lexo më shumë
 • Cutting Machine New Improvement

  Përmirësim i ri i makinës prerëse

  Si prodhues i lartë i makinave prerëse, RUK ka qenë e përkushtuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e makinerive prerëse me precizion të lartë, stabilitet të lartë dhe cilësi të lartë, për të përmbushur më shumë nevojat e klientëve.RUK ka departament R&D, pa marrë parasysh softuerin apo harduerin...
  Lexo më shumë
 • Vibration knife cutting machine and laser machine Difference

  Dallimi i makinës prerëse të thikës së dridhjeve dhe makinës lazer

  Makina prerëse me thikë lëkundëse drejtohet nga lëvizja e tehut të dridhjeve me frekuencë të lartë lart e poshtë, për të arritur prerjen, është prerja me kontakt, makina prerëse me lazer është nga një burim drite me temperaturë shumë të lartë për të arritur prerjen, pa kontakt, të dyja janë marrëdhënie plotësuese, lazer prerje...
  Lexo më shumë
 • RUK TECHNOLOGY will be here TCE clothing customization exhibition (2021)

  RUK TECHNOLOGY do të jetë këtu ekspozita e personalizimit të veshjeve TCE (2021)

  Shumëllojshmëri personalizimi + modë që shoqëron 27-29 maj 2021 l Ju presim në 8.2-A75 Adresa: Salla e Qendrës Kombëtare të Konventave dhe Ekspozitave të Shangait 5.2H (Salla e Ekspozitave Hongqiao) Ekspozita e Veshjeve me porosi TCE (Shanghai zhvendos në Stacionin) Ekspozita Kombëtare dhe Konventa...
  Lexo më shumë
 • Aplikimi i makinës prerëse RUK në fabrikën e mykut

  Meqenëse shumë njerëz mund të dinë që makina jonë mund të presë letër, ngjitëse, akrilik, kuti, karton, pllakë PVC etj. por ndoshta pak njerëz e dinë aplikimin në fabrikën e mykut. Shumë njerëz përdorin makinën RUK sepse nuk ka nevojë për kallëp, por si funksionon në fabrikën e mykut?Sot do t'ju çojmë në çështjen e mykut...
  Lexo më shumë
 • RUK in garment industry

  RUK në industrinë e veshjeve

  Sot do t'ju çojmë në fabrikën e personalizimit të kostumit dhe do të prezantojmë aplikimin e makinës sonë.Meqenëse shumë njerëz mund të dinë që makina jonë mund të presë letër, ngjitëse, akrilik, kuti, karton, pllakë PVC etj. por ndoshta pak njerëz e dinë aplikimin e makinës në industrinë e veshjeve.Pasi personalizimi është ...
  Lexo më shumë
 • advantages of pearl cotton

  avantazhet e pambukut perla

  A i dini avantazhet e paketimit me pambuk perla? Sot do t'ju prezantojmë.Para së gjithash, avantazhi më i veçantë i EPE në krahasim me shumë materiale të tjera është shkalla më e lartë e përdorimit të tij, e cila mund të përdoret dy herë vetëm me mirëmbajtje të thjeshtë.Së dyti, pambuku perla është shumë ambienti...
  Lexo më shumë
 • How to define a good machine ? RUK cutting machine help you slove your doubts !

  Si të përcaktoni një makinë të mirë?Makina prerëse RUK ju ndihmon të shmangni dyshimet tuaja!

  Lehtë për t'u bërë softueri i funksionimit të makinës dhe i rrugës së prerjes.Direkt për skedar JPG që nuk ka nevojë për kalim për CDR ose PS ose AI.Saktësia e lartë e prerjes me 1-1,5 m/s dhe efikasiteti me 0,01 mm, saktësia e prerjes së përsëritur 0 gabim dhe prerja pa gjakderdhje.Stabilitet i lartë për makinën me Mitsubi japonez...
  Lexo më shumë
 • How to choose Tent cloth cutting equipment?

  Si të zgjidhni pajisje për prerjen e pëlhurave të tendës?

  Ka lloje të ndryshme tendash, sipas formave të ndryshme, përdorime të ndryshme kanë klasifikime të ndryshme, si p.sh.: tenda reklamuese, tenda ushtarake, çadra me mitra, tenda 3 sezone, tenda 4 sezone, tenda për ndihmë nga fatkeqësitë, tenda për fryrje, tenda për lojëra për fëmijë, etj.. Pëlhura është polieste...
  Lexo më shumë
 • RUK cutter visit customers again

  Prerësi RUK viziton përsëri klientët

  Është e njëjtë për vendin vendas dhe të huaj që të kujdeset shumë për rrjetin e marrëdhënieve.Ata gjithashtu pëlqejnë mirësjelljen që kërkon reciprocitet, veçanërisht miqësinë pas takimit.Sepse është e lehtë për ta që t'ju zgjedhin si furnizues të tyre për një kohë të gjatë.Pra, lejoni që prerësi RUK t'ju tregojë se si të vizitoni klientët dhe të ndërtoni r...
  Lexo më shumë
WhatsApp Online Chat!